Nabízíme Vám výhodné cestovní pojištění, které si můžete sestavit dle libosti.


Skopelos

Hned vedle ostrůvku Skiathos leží v azurových vodách ještě jeden zelený smaragd – ostrov Skopelos. Údajně jde o nejzelenější ostrov Řecka a přesvědčí vás o tom už první pohled k jeho břehům – uvidíte husté borové lesy, platanové aleje a olivové háje. Procházet se tu můžete také kolem šťavnatých vinic anebo v ovocných sadech – ztroskotání na ostrově Skopelos by zkrátka nebylo vůbec špatné.

Pláže na ostrově Skopelos
Na ostrově Skopelos si užijete nerušenou dovolenou, jejíž klid vás možná začne dokonce znervózňovat. Skopelos je velmi málo zasažen náporem turistů, takže si tu jednoduše najdete prázdnou pláž nebo zátoku. Tou prý nejkrásnější je pláž Milia na severu ostrova.

Dovolená Skopelos: Co nevynechat?
Za nejznámější památky ostrova Skopelos je považována bazilika Agios Athanasios v hlavním městě, která stojí na místě chrámu bohyně Athény a klášter Evangelistria. Za návštěvu stojí ale i hlavní město s nádhernými malými domečky, postavenými ve svahu ostrova. Na ostrově najdeme také zbytky hradu Kastro ze 4. století a především nádherná a opuštěná místa bez jakékoli stopy po turistech.

Pro návštěvu ostrova Skopelos, pokud tentokrát plánujete jet přes některou z CK, můžete využít zájezdy Skopelos od známe cestovní kanceláře.

Skopelos
Azurové moře a zelené hory – to je smaragd jménem Skopelos. FOTO: CK Alex

Skopelos
Na ostrově Skopelos si užijete ničím a nikým nerušenou dovolenou. FOTO: CK Alex

Skopelos
Skopelos je mezi turisty neznámý, o to víc klidu tu najdete. FOTO: CK Alex

Skopelos - mapa
Mapa ostrova Skopelos. FOTO: CK AlexDovolená v Řecku
Líbí se vám nádherné Řecko a chtěli byste ho navštívit? Prohlédněte si širokou online nabídku zájezdů do Řecka Zároveň se můžete podívat na počasí.