Nabízíme Vám výhodné cestovní pojištění, které si můžete sestavit dle libosti.


Skiathos

Ostrov Skiathos je tak malinký, že zdejší nejdelší silnice tu měří pouhých 17 km. O to víc zajímavostí tu ale najdete a co je nejlepší – nebudete se o ně muset dělit se zástupy dalších turistů – dovolená na Skiathosu je luxusní záležitost. Turisty sem paradoxně přilákal až fakt, že se tady natáčel muzikál Mamma Mia.

Pláže na Skiathosu
Pláže Skiathosu jsou bílé a krásné. Všechny je ale asi navštívit nestihnete – je jich zhruba 70. Ta nejznámější, pláž Lalaria, by ale vašim očím rozhodně uniknout neměla. Dostat se na ní ale není snadné – musíte si půjčit loď. Na severu ostrova je podobných zátok celá řada, na jihu, kde jsou pláže přístupnější, je zase o něco živěji.

Dovolená Skiathos: Co nevynechat?
Skiathos je obalený do borovicových hájů, olivových sadů a voňavých vinohradů, najdete tady i jedno rušnější letovisko jménem Koukounaries, které je ovšem pořád jenom větší vesničkou. Podívat byste se ale měli do hlavního města Skiathosu stejného názvu. Tady objevíte romantické uličky s útulnými tavernami nebo krásný starý přístav. Na Skiathosu se můžete také vydat do krásných modrých jeskyní anebo jenom lodí k okolním ostrůvkům.

Zájezdy na ostrov Skiathos si pak můžete prohlédnout zde.

Skiathos
Pláží je na ostrově Skiathos asi 70, takže si vybere opravdu každý. FOTO: CK Alex

Skiathos
Skiathos nabízí i pravou řeckou atmosféru v přístavech malých měst. FOTO: CK Alex

Skiathos
Na Skiathosu se točil muzikál Mamma Mia, míří sem i jeho fanoušci. FOTO: CK Alex

Skiathos - mapa
Mapa ostrova Skiathos. FOTO: CK AlexDovolená v Řecku
Líbí se vám nádherné Řecko a chtěli byste ho navštívit? Prohlédněte si širokou online nabídku zájezdů do Řecka Zároveň se můžete podívat na počasí.